Opis techniczny
wanny
Duo Ofuro

Wanna Duo Ofuro by Manor House gwarantuje działanie prozdrowotne wysokiego słupa wody, większy komfort użytkowników poprzez możliwość wyciągnięcia nóg, praktyczne montowanie wanny oraz oszczędność wody.

Wanna Duo Ofuro by Manor House to dwuosobowa wanna do kąpieli leczniczej z wykorzystaniem wysokiego słupa wody. Wysokość zewnętrzna wanny to ok. 100 cm, a wysokość słupa wody do przelewu to 74 cm.

Zbudowana jest z głęboko tłoczonego, jednolitego korpusu z tworzywa sztucznego. Korpus wanny ma przeciwległe wyoblenia znajdujące się na końcach osi wyznaczającej jej średnicę. Te charakterystyczne wyoblenia zostały uformowane w kształcie siedzisk, których dolna część tworzy przestrzeń pomiędzy siedziskiem, a dnem wanny.

Górna część wanny jest ukształtowana w formie kołnierza. Część kołnierza korpusu wanny, znajdująca się na jednym z boków korpusu pomiędzy siedziskami, jest wypłaszczona w formę łukowato wyprofilowanej półki, na której można umieścić baterię wannową. Korpus pod półką zawiera wypukłą powierzchnię, w której można umieścić rurkę doprowadzającą wodę.

Konstrukcja wanny daje komfort dwóm osobom siedzącym w wannie, bowiem jej użytkownicy mogą siedzieć swobodnie, bez potrzeby podkulania nóg. Ponadto konstrukcja ta pozwala na użytkowanie wanny przy użyciu minimalnej ilości wody, zbliżonej do tradycyjnej wanny jednoosobowej. Możliwość umieszczenia nóg pod własnym siedziskiem lub przeciwległym siedziskiem drugiej osoby powoduje, że wanna jest zbliżona pojemnością do klasycznej wanny dla jednej osoby i pozwala na zminimalizowanie zużycia wody w stosunku do standardowych dwuosobowych wanien.

Jednolita konstrukcja  korpusu wanny ma wiele praktycznych cech, produkt jest lekki i trwały, dużą zaletą jest łatwość jej czyszczenia . 

Dla instalatorów

Montaż wanny Duo Ofuro by Manor House jest prosty i wygodny. Dzięki lekkiej konstrukcji wannę łatwo wypoziomować, a specjalnie wyprofilowana półka na jej górnym kołnierzu stanowi idealne miejsce na umieszczenie baterii wannowej. Z kolei korpus pod półką z wypukłą powierzchnią umożliwia zamontowanie rurki doprowadzającej wodę.

Dla architektów

Wanna jest ważnym elementerm klimatycznej aranżacji salonu kąpielowego. Dwuosobowa wanna z charakterystycznymi siedziskami jest wygodna, a za sprawą długich, prostych linii i nowoczesnego wyglądu, kojarzy się z elegancją. Wanna wolnostojąca dobrze komponuje się w okazałych wnętrzach, ale stojąc przy ścianie model wpisuje się też w mniejszą łazienkę.

Dla handlowców

Dwuosobowa, wysoka wanna ofuro projektu Manor House jest ceniona zwłaszcza za lecznicze działanie kąpieli z wykorzystaniem ciśnienia hydrostatycznego. Doskonale sprawdza się w domowym zaciszu, jak i hotelowej łazience stylizowanej na królewskiej łaźnie. Produkt kierowany do wielbicieli kąpieli prozdrowotnych i romantycznych oraz osób dbających o ekologię.

Dla instalatorów

Dla architektów

Dla handlowców

Duo Ofuro

Manor House Sp. z o.o.

ul. Ks.K.Kościowa 24a, 97-500 Radomsko

+48 44 68 21 221; +48 607 195 313

marcin@manorhouse.pl